fbpx
Rzeczka - Sokolec, Góry Sowie, Dolny Śląsk
787 379 587; 602 799 712
Otwarte 9:00 - 21:00

FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami w skrócie (FAQ). Mamy nadzieję, że ułatwią szybkie znajdowanie informacji. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.


Czy kupując karnet w kasie waszego wyciągu mogę korzystać z innych wyciągów?
Tak. Na wyciągach w Rzeczce i Sokolcu obowiązuje jeden wspólny karnet narciarski. Zakupiony karnet upoważnia do korzystania z 6 wyciągów narciarskich.
Gdzie jeszcze sprawdzę informację o warunkach narciarskich?
Zapraszamy na stronę internetową Kompleksu Wyciągów Narciarskich Górnik oraz na portal informacyjny miejscowości Rzeczka www.rzeczka.pl
Czy mogę bezpośrednio z waszej strony internetowej zarezerwować nocleg?
Nie. Zawarte na naszej stronie internetowej informacje o dostępnych noclegach mają charakter promocyjny. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z operatorem wybranego obiektu. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce NOCLEGI oraz odnośniku “strona www” pod każdym obiektem.
Czy zapłacę kartą?
Tak. Dotyczy to zarówno kas wyciągów zlokalizowanych przy wyciągu 1 i 2 oraz w większości obiektów noclegowych i gastronomicznych.
Czy i gdzie są wypożyczalnie?
Tak na terenie Rzeczki i Sokolca znajdziesz kilka wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej firmowej wypożyczalni zlokalizowanej przy wyciągu 5.
Czy są specjalne/bezpieczne wyciągi i stoki dla dzieci?
Tak. Na terenie stoków narciarskich skorzystasz z bezpiecznych wyciągów i stoków ułatwiających rozpoczęcie nauki jazdy. Zapraszamy na jeden z takich stoków przy wyciągu 5.