Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami w skrócie (FAQ). Mamy nadzieję, że ułatwią szybkie znajdowanie informacji. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Czy kupując karnet w kasie waszego wyciągu mogę korzystać z innych wyciągów?

Tak. Na wyciągach w Rzeczce i Sokolcu obowiązuje jeden wspólny karnet narciarski. Zakupiony karnet upoważnia do korzystania z 6 wyciągów narciarskich.

Gdzie jeszcze sprawdzę informację o warunkach narciarskich?

Zapraszamy na stronę internetową Kompleksu Wyciągów Narciarskich Górnik oraz na portal informacyjny miejscowości Rzeczka www.rzeczka.pl

Czy mogę bezpośrednio z waszej strony internetowej zarezerwować nocleg?

Nie. Zawarte na naszej stronie internetowej informacje o dostępnych noclegach mają charakter promocyjny. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z operatorem wybranego obiektu. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce NOCLEGI oraz odnośniku “strona www” pod każdym obiektem.

Czy zapłacę kartą?

Tak. Dotyczy to zarówno kas wyciągów zlokalizowanych przy wyciągu 1 i 2 oraz w większości obiektów noclegowych i gastronomicznych.

Czy i gdzie są wypożyczalnie?

Tak na terenie Rzeczki i Sokolca znajdziesz kilka wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej firmowej wypożyczalni zlokalizowanej przy wyciągu 5.

Czy są specjalne/bezpieczne wyciągi i stoki dla dzieci?

Tak. Na terenie stoków narciarskich skorzystasz z bezpiecznych wyciągów i stoków ułatwiających rozpoczęcie nauki jazdy. Zapraszamy na jeden z takich stoków przy wyciągu 5.

Gdzie znajdę sklep spożywczy?

Polecamy sklep zlokalizowany w pobliży kościoła w Sokolcu – Sklep pod Sową.